pátek 19. dubna 2013

RECENZE: Balea Young jahodová pěna na mytí

Máte už pokrk sprchových gelů? Co takhle zkusit sprchovou šlehačku? A ještě k tomu jahodovou? Hmmm... :-)

Když jsem se nedávno byla podívat v DM, v sekci sprcháčů se úplně na spodní poličce krčila tahle kráska. Nejdřív jsem si myslela, že jde o pěnu na holení, kterou prodavačky jenom špatně zařadily. Po bližším prozkoumání jsem ale zjistila, že tenhle produkt je vlastně pěna do sprchy, obdoba sprchového gelu. Krásné balení, originální nápad a jahodová vůně způsobili, že šlehačka musela být moje.Dnes vám na ni přináším recenzi. Přeji příjemné počtení.

Oficiální popis výrobce

Pečující složení s jahodami a jogurtem jemně čistí pokožku.
Použití:
Před použitím důkladně protřepejte. Pěnu nastříkejte do dlaní, naneste na tělo a poté důkladně omyjte.

Balení

Je moc roztomilé. Balea, zvláště řada Young, má krásné obaly. Tento mi evokuje cukrovou vatu, jahody, růžové poníky, dětství, idylku... :-)
Aplikátor pěny je stejný jako u klasické šlehačky.

Konzistence

Jak už padlo výše, aplikátor je stejný jako u šlehačky. Konzistence je také šlehačkovitá. Připadá mi, že spotřeba pěny je poměrně vysoká, abyste docílili kvalitního umytí. Ale to vůbec nevadí, kdo by si nechtěl během sprchování nastříkat do rukou jahodovou šlehačku třeba desetkrát... :-)

Vůně

Není úplně sladká, spíše taková vitacitová. Starší ročníky Vitacit pamatují, mladším prozradím, že vitacitová vůně byla poměrně umělá (ale příjemně) a nakyslá. Osobně se mi tahle vůně hrozně moc líbí, je příjemná, osvěžující. Jen je škoda, že po umytí už ji na pokožce necítíte.

Účinky

Pěna umyje dobře, ale její spotřeba je vysoká, jak už jsem psala výše. 


Shrnutí plusů a mínusů:
balení
+ zajímavý nápad - šlehačka do sprchy
+ vůně
vyšší spotřeba
vůně po umytí nevydrží

Cena: 39,90 (koupit lze v DM)
Množství: 150 ml
Hodnocení: 6,5/10
Komentář k hodnocení: Když si přečtu svoje hodnocení, musím dát jen 6,5 z 10. Pěnu ale miluju, hrozně moc. A kupovat si ji budu dál a dál.

Koupím znovu: Rozhodně ano, je skvělá.


4 komentáře:

 1. ha, za chvíli se chystám do dmka:) tak tam na ni mrknu:)) dostala jsem na vánoce něco podobného, jen to mělo konzistenci gelu, který se po promnutí změnil v pěnu:) velice mě to oslovilo:)) takže tohle by se mi taky mohlo líbit:)

  OdpovědětVymazat
 2. Mohlo by jí být víc, to je pravda :).

  OdpovědětVymazat
 3. To vypadá fakt drsně! :D
  Musím omrknout, tyjo:)

  OdpovědětVymazat