úterý 20. prosince 2011

BRAND: Tory Burch - dostupný luxus

Ještě před nedávnou návštěvou New Yorku jsem se zamilovala do značky Tory Burch.

Módní návrhářka a filantropka Tory Burch tvoří modely, které by se daly označit nálepkou "affordable luxury". Na poměry ČR sice ceny nejsou zrovna nízké, ale posuďte sami, zda jsou odpovídající.

Sama Tory je velice sympatická, na první pohled inteligentní a hlavně prudce elegantní dáma.

Značka Tory Burch se proslavila svým logem, které umisťuje na většinu svých modelů.

Jedním z nejznámějších kousků, které se v kolekcích Tory Burch objevují už roky, jsou baleríny Reva. Osobně mám doma tyto (pár za $195):


Dále jsem si pořídila baleríny Tory Burch Romy (první foto, cena kolem $200 - nejsou už v prodeji) a mamince Tory Burch Eddie (druhé foto, cena $178). Eddie jsou pohodlné jako bačkůrky.

Nakonec jsem si dopřála ještě peněženku Tory Burch Amanda. Je velice prostorná, jako do jediné se mi vešly všechny karty (určitě přes 20) i česká občanka. Cena $195.


Tory Burch nabízí kromě bot a peněženek i rozsáhlou kolekci kabelek, oblečení a doplňků. Veškeré zboží je ve špičkové kvalitě (materiály i zpracování) a je prodáváno v nádherně zařízených buticích s příjemnou a úslužnou obsluhou. Nejvíce butiků se nachází v mateřských Spojených státech. V Evropě můžeme nalézt butiky dva, a sice v Londýně a v Římě.

Internetový obchod http://www.toryburch.com/ bohužel zatím do ČR nezasílá.


Žádné komentáře:

Okomentovat